Když Alena trénovala můj tým ve Slevomatu, dostal jsem tuto zpětnou vazbu :
Alena byla zaskočena už tím, že o místa na tréninku se odehrál boj a místnost byla plná natěšených a dychtivých lidí.

Nadšená pak byla jejich nasazením, celodenní skvělou náladou a chutí učit se něco nového.
Účastníky rozvojového programu hodně překvapilo to, jaké zkušenosti Alena má. Čekali lektora, který bude pracovat především s tím, co načetl z chytrých knih. Ale tady to bylo o praxi. O tom, co sama zažila na pozici obchodníka, sales manažera, obchodního ředitele. Posouvala je ve věcech, které sama někdy řešila, vše prokládala zapamatovatelnými příběhy... A bylo to dynamické a ještě se spoustou legrace. Já jsem pak už jenom čelil otázkám, kdy bude pokračování :)

 

Tomáš Čupr
Slevomat 

Díky školení Emoční inteligence jsme získali úplně nový pohled na sebe i na naše zákazníky. Záleží nám na tom, abychom jako prodejci Estée Lauder byli "jiní" . Pracujeme na sobě z hlediska servisu, komunikace i prodeje, a proto využíváme školení Mirror Partners. Často na nás v praxi čekají nejrůznější úskalí, ale to už je připravená paní Alena Chrenková se svým školením Stressmanagementu. Děkujeme za tréninky šité na míru, profesionální, ale maximálně lidský přístup.

 

Petra Kindlová
Education Manager Estée Lauder and ADF
Czech and Slovak Republic 

Pokud přemýšlíte o spolupráci s koučem, nepřemýšlejte a zkuste to.
Před několika lety jsem nevěděl, co mi spolupráce s kouči přinese. Dnes je nedílnou součástí mého rozvoje.

A proč spolupracuji s Alenou?
Je to její laskavý přístup, její zkušenosti a především výsledky, které spolupráce přináší.
Mimochodem, během posledních dvou let jsme zdvojnásobili obrat.

Martin Svoboda
Výkonný ředitel
JRD s.r.o. Praha 

Napsat zpětnou vazbu na spolupráci s Tebou je opravdu hračka, protože:
Po všech již absolvovaných procedurách a vzhledem k mému "pokročilému" věku (starého psa novým kouskům nenaučíš) jsem byl odhodlaný odolávat všem dalším pokusům o vzdělávání (nebo rozvoj?) vůči mé osobě. Nicméně, trochu ze zvědavosti, co (kdo) to zase bude, jsem neodmítl naši první "testovací" schůzku a po pár minutách jsem věděl, že budu chtít v naší spolupráci pokračovat.

Úmyslně volím slovo spolupráci, protože to podle mě vystihuje způsob a směr, jakým se ubíráme. Není to o tom, jak se co jmenuje, kdo to vymyslel a jaká je definice, ale o společném hledání optimálních postupů, které jsou tak nějak samozřejmě podložené vším, co se skrývá pod termínem koučink. Svým otevřeným přístupem jsi ve mně vzbudila nejenom chuť dál na sobě pracovat, ale získala jsi i mojí důvěru, což myslím, je to nejpodstatnější pro naši další spolupráci.

Martin Dvořák
Ředitel divize Formy
Motor Jikov Fostron a.s.
České Budějovice 

Za dobu svého působení ve farmaceutických společnostech jsem měla možnost potkat mnoho kolegů. Tím, kdo se ale nesmazatelně zapsal do mé profesní kariéry, byla a je Alena Chrenková. Poprvé jsem se s ní setkala jako se svojí přímou nadřízenou ve společnosti AstraZeneca.
Již tehdy se Alena stala pro mě vzorem, jak bych jednou chtěla vést tým a pracovat s lidmi. Právě i díky jejím zkušenostem a ochotě předávat tyto zkušenosti dál během mého působení ve společnosti AstraZeneca, jsem o několik let později dostala možnost vést tým lidí ve společnosti Nutricia a zodpovídat za OTC trh pro celou ČR. Když mi byla nabídnuta možnost využít pro svůj rozvoj osobního kouče, neváhala jsem ani minutu.

Díky opakované a dlouhodobé spolupráci vím, že Alena je kouč, který dokáže lidi posouvat dál, dokáže v nich najít odvahu zvládat obtížné situace, najít potřebnou dávku sebevědomí a pomáhá hledat ta správná řešení. Za to jí patří můj velký dík. 

 

Kristýna Sabáčková
Sales Manager
Nutricia, a.s. 

jrd.jpg
rohlik.jpg
lmc.jpg
esteelauder.jpg
slevomat.jpg

Zrcadlo v logu a názvu společnosti má svůj zásadní význam:

Zrcadlo je symbolem poznání. Objevte se mnou své silné stránky!

Při spolupráci s klientem nastavuji pomyslné zrcadlo. Hledám klientovy silné stránky s vědomím, že on sám zná hlavně ty slabé.

Inspirovalo Vás něco? Mohu Vám v něčem pomoci?